Вибіраючи поросят, слід ураховувати адаптовність породи до конкретної природно-кліматичної зони, саме такі будуть найбільш продуктивними.
Найкраще придбавати молодняк у 1-2 місячному віці, оскільки перші 1-1,5 місяців після народження поросята повинні одержувати молоко матері. Нормально розвинені тварини в 3-4 тижневому віці мають живу вагу 5-7 кг, а на 7-8 тижні - 14-18 кг, привідмінній але не надмірній угодованості.
Гарним задатком у поросят є велика довжина тулуба. Довші поросята швидше ростуть, краще розвиваються, короткі - раніше сповільнюють зростання і швидше осалюються, що пов.язано із їх високою скоростиглістю. Показниками здоров.я і правильної констітуції є: міцний кістяк, правильна статура й розвиток ( прямий із легким вигином профіль рила, пряма спина, міцні добре поставлені кінцівки), живий темперамент. Напроти, кирпате рило, провисла спина, тонкі скривлені ноги свідчать про пороки конституції й слабке здоров.я .
Здоровий молодняк має ніжну гладку, еластичну шкіру, нормальну оброслість щетиною (але не кошлатисть), блискучи рухливі очі, глибокий і рівний подих, правильний прикус (поросята повинні їсти захоплюючи корм . а не смоктати) , сухий і чистий хвіст петлею.
У випадку вибору свинок для розведення, тобто на одержання поросят, крім зазначених факторів потрібно звертати увагу на соски. Переважно, щоб вони розташовувалися симетрично (7-8 пар) і як найдалі від одного. Верхівки їх повинні мати легкий виступ, але в кожному разі не бути втисненими, тому що такі соски погано виділяють молоко, в результаті чого утруднюється вирощування поросят