(098) 566-88-16, (093) 671-52-62, (050) 464-22-29
eneidakorm@gmail.com
ввійти | реєстрація | написати нам

7019 для курчат несучок 100% Калинка

350.00грн25кг.
шт.

100% повнораціонний гранульований стартовий комбікорм для курчат курей-несучок «Калинка» (7019) (від 1 до 8 тижнів), без гормонів та штучних стимуляторів росту.   Не потребує "випойки " препаратами рекомендовані  ветеринарними  аптеками. 

Стартовий комбікорм для курей-несучок ТМ «Калинка» застосовується з перших днів життя. До складу кормів входить тільки добірна, високоякісна, перевірена в лабораторії MasterLab сировина, що відповідає найжорсткішим європейським нормам і стандартам. Корм виготовляється на обладнанні нових європейських стандартів під контролем голландських фахівців, що дозволяє виготовляти продукт високої якості, що особливо важливо для виробництва стартових і престартових кормів. Грануляція кормів відбувається при гранично допустимих температурах, це дозволяє зберегти всі корисні активні речовини і вітаміни. Використовуючи наші рекомендації за змістом, Ви маєте можливість створити своє ефективне господарство європейського рівня. 

Продукція торгової марки Калинка - це відмінне здоров'я Ваших тварин і птиці, максимальна інтенсивність їх росту, швидкий економічний ефект та прекрасні смакові властивості м'яса, а при вирощуванні курей-несучок - ще й максимальна несучість.
Комбікорм повністю забезпечує курей-несучок потребою в енергії, білку, амінокислотах, мінералах, мікро-макроелементах та вітамінах.

Перехід від одного виду корму до іншого здійснюється на протязі 3 днів. В цей період змішується 2 комбікорми в пропорції 50/50

Інструкція по використаннюСклад повнораціонний гранульований стартового комбікорму для курчат курей-несучок Калинка:
кукурудза, макуха соєва, пшениця, штрот соняшниковий, дріжджі  кормові, конкцидіостатик, олія соєва,ензими, вапняк, сіль кухонна, монокальцій фосфат, вітамінно-мінеральна суміш.


Відгуки (про 7019 для курчат несучок 100% Калинка):